Strážci Majáku

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

majak   Soutěž v lezení a taky v pití o titul Strážce Majáku ( správněji asi  strážci - i když propozice sólolezce - závodníky nevylučují ). Vítězem mohou být  nejlepší a nevytrvalejší lezci nebo schopní "pijani" a nebo jejich kombinace. 

V podstatě jde o to, kdo v limitu 12 hodin vyleze cesty za které získá nejvíce bodů. Nebo vypije tolik piv nebo limonády, že nemusí ani lézt. Popřípadě zkombinuje lezení a pití.

Cílem této hry je potkat se se svými kamarády v tak odlehlé a liduprázdné oblasti, jakou Křížák bezesporu je. Prolézt se v cestách, které nám Pete a jeho následovníci velmi svědomitě označili maglajzem a samozřejmě pomoci prošlapat tu spoustu cestiček, které nám zarůstají tak, že i našinec jen stěží najde cestu pod Květnovou. Najít třeba Eskymáka je letos skoro nemožné. Čím víc lidí tedy přijde

závodit, tím lepší pocit z toho budeme mít. Vše se uskuteční již 21.7.2012. Časový limit je stanoven od 9 hodin ráno do 21 hodiny večerní. Pro všechny , kteří chtějí přiložit ruku "k dílu" , popř. už teď mají fakt žízeň jsou propozice umístěny na http://ostrazcemajaku.webnode.cz/propozice/ .